Svatba na Statku Háječek v Hlohovicích

Jestli je nějaké místo postaveno pro svatbu snů, je to Statek Háječek v Hlohovicích. Nachází se hodinu od Prahy směrem na Plzeň a je na naprosté samotě. Paráda je, že je vše na jednom místě.

Obřad se konal na louce za statkem, obklopený vysokými stromy. Pro mokrou variantu jsou součástí dvě stodoly. V pokojích pro přenocování hostů, které jsou umístěny v hlavní budově, se vyspí 50 lidí. Další hosté mohou využít noclehárnu nebo si postavit stan. K dispozici je i gril a pec na pizzu (na fakt dobrou pizzu!). 

Objekt je naprosto bez sousedů, takže svatební veselí opravdu nikoho rušit nemůže. Ten klid je k nezaplacení!

Každá minuta nevěsty a ženicha je na svatbě cenná. Proto se snažím novomanželské portréty fotit přímo na místě. Tady jsme ušli jen 30 metrů a portrétování mohlo začít. Celkem rychle jsme se posunuli na vrchol kopce dohonit poslední zapadající paprsky. Celkově jsme nebyli dál než 200 metrů od stodoly (měřeno mým přesným, ženským odhadem:D).

Pokud o místě uvažujete, všema deseti doporučuji místní svatební koordinátorku Domču Volfovou, díky níž můžete pustit kontrolu a svatbu si prostě užít!

Dominiky pracovní profil s fotkami z Háječku: Svatby bez šablony +420 734 485 711

Můj instagramový profil nejen svatebního fotografa: @avolkre

Kontakt na svatební místo Háječek: 607 850 844

statekhajecek@gmail.com

Jediným problémem tohoto místa je dostupná cena a jak říká Domča: “Tady svatbu prostě všichni chtěj!”

Svatební fotografka, Adéla