fbpx

Momentka podle Momentky

Dokonalý polibek, zamilovaný pohled nebo slzy štěstí jsou právě ty chvíle, které vytvářejí atmosféru vaší svatby. Momentka – zlomek vteřiny, kdy je prostě všechno tak, jak má být – tyto okamžiky zachycuje přirozeně a opravdově. Díky tomu vás fotky, které vzniknou, dojmou i rozesmějí. Když se na ně pak s odstupem času podíváte, prožijete znovu a znovu den, kdy jste byli obklopeni radostí, štěstím a láskou. To je síla fotek od Momentky.

Vy, Soňa a Adéla

Momentku tvoříme všichni dohromady. Vy jste mým námětem, Soňa je prostředník a já, Adéla, jsem pečlivá fotografka, která nás spojuje dohromady. Spousta fotografů bere svůj nástroj jako lopatu, pro mě je moje Sony Alpha a7 iii parťákem, který si přinejmenším zaslouží kromě péče i své jméno. Spolu tvoříme profesionální pár, který se během vašeho velkého dne soustředí na to nejdůležitější – a to jen a jen na vás.

Protože mi dáváte důvěru, abych s vámi sdílela tak zásadní okamžiky vašich životů, upřímně věřím, že byste měli vědět, kdo jsem.

Adéla alias
Momentálně kořenící nomád

Po letech přesunů s foťákem z jednoho kouta zeměkoule na druhý jsem zakotvila na pražském Smíchově. Batoh jsem vyměnila za zelák, na terase jsem si zasadila břízu a znovu nasadila lodičky. Vrátila jsem se ke klávesnici, zasedačkám a teambuildingům. Bylo to fajn hlavně díky skvělým kolegům, ale pořád mi něco chybělo. Moje babička říká, že nedokážu sedět na zadku, já bych se zase popsala jako člověka, který neustále zkouší nové věci, protože miluje život. A ten mi v openspacu někdy chyběl. Nakonec jsem si přiznala, že se radši koukám na rozzářené obličeje před objektivem než na strhané výrazy při videokonferencích. Tak jsem vyměnila kabelku za fotobrašnu a dala korporátu vale.

Vám dám ale Fidorku, až se uvidíme, protože jste dočetli až sem.
Vážím si toho a těším se, že se setkáme osobně.

Vaše Adéla

Baví vás můj přístup?

Tak na nic nečekejme.