Dokonalá svatba na Samotě Hojšín

Jak již název napovídá, byla jsem svatební fotografkou v krásné přírodě na naprosté samotě mezi lesy, loukami a rybníky. 

Svatební obřad proběhl na uzoučké stezce mezi rybníčky. Svatebčané doslova nedýchali, když uzoučkou cestou nevěsta Týnka přicházela. Vedle slavobrány se nedalo téměř ani projít, ale za ten pohled z terasy to opravdu stálo.

Na terase je gril, kterým tento absolutně netradiční pár vyřešil slavnostní oběd. Místo svíčkové pozval jejich nejoblíbenější burgrárnu Želva beers & burgers přímo na místo. A pak se všichni bavili tím, jak se do sebe honosně oblečení svatebčané snaží elegantně nasoukat celý ten super burger.

Opravdu se mi líbí trend, kdy jsou přípravy, obřad i hostina na jednom místě. Tady to jde a ubytování je pohodlné přibližně pro 60 lidí. Svatební místo Samota Hojšín se nachází asi hodinu od Prahy směrem na Tábor.

Velkou výhodou je obrovská hrací místnost pro děti, která bavila nejen mě, ale večer i tatínky, kteří si předsvatební večer krátili na playstationu.

A abych nezapomněla, pejsci jsou vítáni.

Tím, že jsem na toto kouzelné místo byla pozvaná již den předem, měla jsem spoustu času vše projít a v klidu se připravit. Potřebuji se podívat, jakým směrem se pohybuje světlo, vyhledat stín pro skupinové focení po obřadu a hlavně na novomanželské portréty. S nevěstou Týnkou a ženichem Ráďou jsme zvládli hned dvoje svatební portréty. První v pravé poledne ve stínu na louce pod stavením a večer jsme vyběhli na kopec za stavením, abychom stihli poslední paprsky zlaté hodinky.

Výsledek posuďte sami. Které portrétování se Vám zdá hezčí?

Svatební fototgrafka, Adéla